Carrots Academy Across Borders

Details

W tej trudnej rzeczywistości wszyscy szukamy sposobów jak pomagać.
Razem z naszymi partnerami Accenture i Startup Poland przygotowaliśmy specjalną edycję Carrots Academy – Across Borders,  w całości poświęcony nauce kompetencji z obszaru Cyber Security.

Uczestniczki Akademii przejdą intensywne 4 tygodniowe szkolenie, które pomoże im poznać i zrozumieć aż 5 obszarów cyberbezpieczeństwa m.in.  bezpieczeństwo w chmurze, bezpieczeństwo instalacji przemysłowych czy pentesting. Z takim przygotowaniem absolwentki mają dużą szansę na znalezienie nowej pracy w Polsce oraz zagranicą w stabilnej i ciągle rozwijającej się branży.

Jeśli czujesz, że to propozycja dla Ciebie – nie czekaj, aplikuj na stronie już teraz. A jeśli znasz kobietę, dla której to szansa – podziel się linkiem.

Co ważne!

Zapraszamy wszystkie kobiety, a w szczególności te z terenów objętych wojną na Ukrainie. Nie trzeba mieć numeru PESEL ani komputera, na czas zajęć zapewniamy sprzęt. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim, a doświadczenie z technologii lub wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem. Mamy też możliwość zapewnienia opieki dla dzieci.

W Geek Girls Carrots od zawsze wspieramy kobiety w nowych technologiach, teraz jeszcze mocniej pragniemy się zaangażować w tworzenie dla nich nowych zawodowych szans.

Zasady aplikowania i warunki uczestnictwa w Akademii można znaleźć na wydarzeniu.
Nie czekaj, aplikacje przyjmujemy tylko do 1 kwietnia!

https://www.facebook.com/events/673661977392081

    Sign up for our newsletter!