Gra: Planowanie i realizacja transformacji cyfrowej

Details

Już 24 listopada zapraszamy na kolejny warsztat z cyklu kompetencji przyszłości w formie gry „Planowanie i realizacja transformacji cyfrowej”.

Transformacja cyfrowa i digitalizacja to już nie trend a codzienność. To także obszar pełen możliwości rozwoju kariery. Ale jak planować, przeprowadzać i optymalizować transformacje cyfrowe skutecznie? Tego dowiesz się na naszych drugich warsztatach poświęconych kompetencjom przyszłości. Naucz się planowania i realizacji transformacji cyfrowej i rozwiń swoje umiejętności.

Na warsztatach z BCG Platinion zaprosimy Cię do wirtualnej gry i damy możliwość poeksperymentowania z transformacją cyfrową, dostrzeżenia jej wyzwań i złożoności oraz wyczucia co jest potrzebne, aby odblokować jej pełną wartość.

🥕WARSZTAT

Będziemy grać w małych zespołach, dyskutować, konfrontować poglądy, wspólnie podejmować decyzje w kluczowych momentach transformacji i reagować na nieoczekiwane zmiany  – bo to jest właśnie to, czego wymaga każda udana transformacja. Każdy zespół otrzyma swoją moderatorkę bądź moderatora, którzy będą Waszymi przewodnikami po świecie transformacji cyfrowych.

Przejdziemy wspólnie przez road mapę, będziemy uczyć się na błędach i odkrywać co tak naprawdę stoi za udaną transformacją.

Po warsztacie:

 • Będziesz znać podstawowe czynniki udanej transformacji cyfrowej
 • Zrozumiesz zależności między procesami digitalizacji w różnych działach organizacji
 • Będziesz wiedzieć o czym nie powinno się zapominać na samym początku każdej transformacji cyfrowej
 • Wzbogacisz się o nową technikę pracy
 • Poznasz nowe osoby z branży, ich perspektywę i doświadczenie
 • Otrzymasz certyfikat poświadczający udział w warsztacie

 Te warsztaty są szczególnie dla Ciebie jeśli:

 • Interesujesz się transformacjami cyfrowymi i chcesz zarządzać tego typu projektami
 • Lubisz podejmować się ciekawych, wielowymiarowych projektów
 • Masz podejście zarówno biznesowe, jak i technologiczne
  • Rozumiesz jak technologie wspierają budowanie wartości biznesowej
  • Potrafisz łączyć perspektywę strategiczną z podejściem wdrożeniowym
 • Lubisz pracę zespołową, jednocześnie ceniąc indywidualną autonomię, potrafisz zidentyfikować i eskalować problemy

🥕PROWADZĄCA

Warsztat potrwa 2h i odbędzie się online na platformie Zoom. Poprowadzi go dla Was Asia Osińska wraz z zespołem IT konsultantek i konsultantów z BCG Platinion, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.

Partnerem wydarzenia jest BCG Platinion, które działa w obszarze doradztwa strategicznego w zakresie IT od 20 lat, w tym od 2 lat w Polsce. Pomaga np. zmodernizować infrastrukturę IT, sprawnie przejść na chmurę albo stworzyć cyfrowe usługi nowej generacji czy strategię przejścia na chmurę dla wiodącego europejskiego banku, a także skrócić proces zamówień kontenerów z 24h do 2 min. albo wdrożyć najlepszy system staffingowy dla Lekarzy bez Granic. Zatrudnia specjalistów IT: architektki i architektów oraz konsultantki i konsultantów.

Jak wziąć udział?

Bilety na warsztat możesz kupić poprzez wydarzenie na Evenea: https://app.evenea.pl/event/gra-transformacja-cyfrowa

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia i zaakceptowanie zgody na przetwarzanie danych przez Fundację Carrots na potrzeby rekrutacji do warsztatu. Jest to warunek konieczny.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Bilety będą dostępne do 22 listopada 2021 do północy lub wyczerpania limitu miejsc.

Powodzenia!

 

Przy zapisie na warsztat obowiązuje symboliczna opłata – datek na cele statutowe organizacji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zależy nam, żeby miejsca rezerwowały wyłącznie osoby zdecydowane na udział w warsztacie. Niestety zbyt często osoby rezygnujące nie informują nas o tym i nie możemy udostępnić miejsc osobom z listy rezerwowej. Z góry dziękujemy za wasze zrozumienie 🙂

 

Regulamin wydarzenia:

https://gocarrots.org/wp-content/uploads/2021/11/Regulamin-warsztatu-z-BCG64_pw_wyczyszczony.docx.pdf

Klauzula informacyjna:

https://gocarrots.org/wp-content/uploads/2021/11/Klauzula-informacyjna-w-Fundacji.docx.pdf

17:30
Prowadząca: Joanna Osińska

  Sign up for our newsletter!