Details
Już 17 listopada zapraszamy Was na pierwszy warsztat w module Agile i Digitalizacja – Kultura i jej zmiana w transformacji cyfrowej.
Przez dwie intensywne godziny będziemy się uczyć z Kate Hobler, CEO Brass Willow:
Każda transformacja cyfrowa jest zmianą kulturową. Ale co właściwie wchodzi w skład kultury? W jaki sposób podejść do zmiany i jakie pułapki na nas czyhają? I czy zmiana kultury w obrębie jednego kraju jest łatwiejsza niż zmiana kultury multinarodowej?
Zapraszam na warsztat, w którym poznacie:
- Modele związane z kulturą i jej zmianą
- Nauczycie się z tych modeli korzystać
- Poznacie trzy najważniejsze zasady kierujące zmianą kulturową.
Dla kogo są te warsztaty?
Jeśli pełnisz rolę liderki/ lidera w transformacji cyfrowej lub jesteś fanką/ fanem tematu to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie
Jak wziąć udział?
Bilety na warsztat możesz kupić poprzez wydarzenie na Evenea: https://app.evenea.pl/event/warsztatyggc-katehobler/
Należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia i zaakceptować zgodę na przetwarzanie danych przez Fundację Carrots na potrzeby rekrutacji do warsztatu.
Przy zapisie na warsztat obowiązuje symboliczna opłata – datek na cele statutowe organizacji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zależy nam, żeby miejsca rezerwowały wyłącznie osoby zdecydowane na udział w warsztacie. Niestety zbyt często osoby rezygnujące nie informują nas o tym i nie możemy udostępnić miejsc osobom z listy rezerwowej. Z góry dziękujemy za wasze zrozumienie 🙂
Gdzie?
Warsztaty odbędą się online na platformie Zoom. Nie ma konieczności instalacji tej aplikacji, ale zalecamy to rozwiązanie. Zoom najlepiej działa w przeglądarce Chrome.
Regulamin warsztatu z Kate Hobler
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Bilety będą dostępne do 15.11 do północy lub wyczerpania limitu miejsc.
Powodzenia!

Kate Hobler
Mentorka o niezwykłej charyzmie. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org od 2009 roku.
Wyzwania? Woda na jej młyn! Brała udział w niejednej transformacji. Ze względu na doświadczenie w pracy z zespołami i biznesem często przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Pierwsza osoba w Polsce z licencją na nauczanie Nexusa, egzoszkieletu do skalowania Scruma. Niezwykle cierpliwa i zdeterminowana. Chce zmienić sposób w jaki tworzy się oprogramowanie w Polsce. Uczy wszystkiego co może pomóc organizacji zdobyć przewagę nad konkurencją na wszystkich poziomach: Agile, Scrum, Kanban, przywództwo, dobre zarządzania ludźmi, praca z zespołami.