Myśli i emocje jak przygotować się na nowy rok zawodowych wyzwań

Details

Na dobry start roku zapraszamy Was na pierwszy warsztat psychologiczny z serii Carrots Mindset Power – psychologia w karierze, który odbędzie się 2 lutego o 19:30!

Carrots Mindset Power to nowy program dedykowany rozwojowi kompetencji miękkich. Są one równie ważne jak kompetencje domenowe, mają bezpośredni wpływ zarówno na naszą motywację i zaangażowanie do rozwoju jak i na wyniki w pracy.

Joanna Gutral, ceniona psycholożka, którą możecie znać z podcastu Zdrowa Głowa, poprowadzi dla nas pierwszy warsztat w cyklu – “Myśli i emocje – jak przygotować się na nowy rok zawodowych wyzwań”.

Joanna Gutral, ceniona psycholożka, którą możecie znać z podcastu Zdrowa Głowa, poprowadzi dla nas spotkanie “Myśli i emocje – jak przygotować się na nowy rok wyzwań”.

Czym się zajmiemy?

Co było pierwsze: myśl, czy emocja? Czy czuć to to samo, co rozumieć? W jaki sposób nasze myśli przyczyniają się do naszych stanów emocjonalnych? Czy emocje z kolei mogę nakręcać spiralę trudnych myśli, od których trudno się oderwać w życiu zawodowym, a które rzucają nam kłody pod nogi?

Podczas tego warsztatu przyjrzymy się tym zależnościom, naszym wewnętrznym schematom myślenia, zniekształceniom poznawczym, a przede wszystkim zapoznamy się z narzędziami, które pozwalają powstrzymać tsunami negatywnych myśli!

Kiedy: 02.02.2022 o godz. 19:30

Gdzie: Online

 

Regulamin warsztatu: https://gocarrots.org/wp-content/uploads/2022/01/Regulamin-warsztatu-z-Joanną-Gutral.docx.pdf

Klauzula informacyjna: https://gocarrots.org/wp-content/uploads/2022/01/Warsztaty-z-Joanną-Gutral-Klauzula-informacyjna-w-Fundacji.docx.pdf

19:30
Joanna Gutral

    Sign up for our newsletter!