Okiem liderki i developerki. Jak firma produktowa może wspierać rozwój kariery?

Details

Wybór ścieżki kariery w IT nie należy do łatwych.
Mamy tak wiele możliwości. Zarówno pod względem stanowisk (analityczki, programistki, specjalistki UX, ekspertki od designu, Projekt Managerki i długo jeszcze można wymieniać) ale też rodzajów pracodawcy (duże korporacje, startupy, firmy usługowe, e-commerce, firmy konsultingowe itp.).
Dlatego chcemy Wam pomóc w wyborze Waszej ścieżki pokazując różne możliwości satysfakcjonującej, pełnej wyzwań pracy w IT.
Razem z firmą GLOVO zapraszamy Was na spotkanie z ekspertkami, z którymi porozmawiamy o pracy w międzynarodowej firmie produktowej i przyjrzymy się ścieżkom kariery jakie stwarza taka organizacja.
Naszymi gościniami będą:
Justyna Kałużka – Engineering manager w barcelońskiej siedzibie Glovo. Justyna kieruje zespołem zajmującym się aplikacją webową. Wcześniej pracowała jako backend i fullstack engineer. W wolnym czasie podróżuje, uprawia sporty wodne i zajmuje się ogrodnictwem.
Marta Basznianin – iOS Software Engineer w warszawskim biurze Glovo. Marta studiowała informatykę i zaczynała swoją karierę zawodową w Warszawie, ale pierwsze kroki w tworzeniu aplikacji mobilnych stawiała na 2- miesięcznym bootcampie w San Francisco. Na koniec wyjazdu udało jej się opublikować pierwszą aplikację na iOS! W wolnym czasie zajmuje się szczeniakiem rasy Shiba Inu, uwielbia taniec, podróże, dobre książki i gry komputerowe.
Porozmawiamy z dziewczynami o początkach ich zawodowej drogi, o tym jakie kompetencje są dziś potrzebne w firmie IT produktowej, gdzie i jak szukać pracy, jak dbać o swój rozwój, jakie benefity daje praca w technologii i od czego zacząć planowanie kariery.
Partnerem spotkania jest GLOVO, które pewnie większość z Was zna. Firma działa już w 23 krajach i ponad 900 miastach. Dzięki aplikacji możecie zamówić szybkie zakupy z restauracji, sklepów i aptek, a teraz będziecie miały okazję dowiedzieć się też, jak się pracuje w GLOVO.
Zapisz się nasze wydarzenie na EVENEA, aby otrzymać workbook i dostęp do nagrania z live po wydarzeniu!

    Sign up for our newsletter!